Anker 6: Natuur natuurlijk


In deze bundel vind je 349 samenstellingen voor groep 3, verdeeld over 8 leesmoeilijkheden:

woorden met cht

woorden met eeuw/ieuw

woorden met eer/oor/eur

woorden met ou/au

woorden met sch

woorden met f/v en s/z

woorden met ei/ij

woorden met eind d

Lamineer de kaartjes en knip ze uit. De kinderen zoeken de samenstellingen en leggen de woordkaartjes naast elkaar op tafel.

Ook leuk om te gebruiken als leeskaartjes voor een mix & ruil, gevolgd door een mix & koppel (maak een samenstellingen).

Te gebruiken bij Veilig leren lezen zoem versie en elke andere methode. In groep 4 kun je de woorden ook laten opschrijven natuurlijk.

Deze bundel telt 81 pagina's.

In deze vrolijke bundel rond groeien en bloeien vind je 14 leesteksten voor groep 4, 56 woordkaarten en 6 reeksen over het groeiproces.

De onderwerpen van de teksten zijn:
de bloembol, het sneeuwklokje, de tulp, de hyacint, de krokus , de narcis, het blauwe druifje, groente en fruit, groente, fruit, dieren uit een ei, vogels, de kikker, de vlinder

De reeksen gaan over:
de tulp, de narcis, de pinguïn, de kip, de kikker, de vlinder

Deze bundel past perfect bij de lente. Ontdek de natuur! Deze bundel bevat 35 pagina's en kost € 5,00.

In deze bundel vind je 30 loco-kaarten voor groep 3 en 4 met 20 verschillende leesmoeilijkheden en passen bij Staal 2. De kaarten zijn ook bij andere methodes goed te gebruiken.

Inhoud:
1x woorden met kleefletters
2x woorden met sch
1x woorden met ei
1x woorden met ie, ei
2x woorden met ij
1x woorden met ei, ij
2x woorden met ou, au
7x het langermaakwoord (d/t en b/p)
2x het eer, oor, eur, eel woord
1x het plankwoord
1x het aai, ooi, oei woord
1x het luchtwoord
1x het zingwoord
1x het eeuw, ieuw, uw woord
6x het klankgroepenwoord (lange klank, woorden met a, woorden eindigend op een lange klank, korte klank, twee-tekenklank en medeklinker)

De kinderen kiezen het woord bij het plaatje en lezen telkens de woorden die horen bepaalde leesmoeilijkheden / spellingscategorieën en prenten zo de woorden in. Een leuke spelend leren activiteit bij de lees- of spellingsles.
De woorden lopen variëren in moeilijkheid, van MKM woorden tot samenstellingen en woorden met drie lettergrepen, zodat de kaarten in groep 3 en 4 te gebruiken zijn en kinderen gedifferentieerd kunnen werken.


Waar is de muis? Lees, schrijf en speur!


Woordkaarten bij de vogel voelstenen en de duif:


Anker 6: dobble


Anker 6: dobble snuffel


Anker 6: werkbladen voor in een werkboekje